Koňský balzám s konopím chladivý 250 ml

Koňský balzám s konopným olejem - chladivý se vyrábí podle tradiční receptury z nejkvalitnějších surovin. Přípravek má chladivý účinek, pocit chladu po aplikaci a vůně mentolu je výsledkem působení aktivních biologických látek.

Způsob použití: Aplikujte přiměřené množství přípravku na pokožku (kolik je schopná absorbovat). Pokud je to nutné, můžete používat několikrát denně. Pravidelné používání zvyšuje efekt.

Upozornění: Případná reakce kůže závisí na její citlivosti. U osob s citlivou pokožkou může přípravek způsobit podráždění. Neaplikujte na větší povrch kůže než 30%. Před prvním použitím doporučujeme vyzkoušet na malou část pokožky. Určeno pro vnější použítí. Nepoužívejte v blízkosti nosu, očí a úst.Obsahuje mentol. Nepoužívejte pro děti do 3 let.

Ingredients:

Aqua, Alcohol denat., Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Menthol, Carbomer, Camphor, Calendula Officinalis Flower Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Arnica Montana Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Herb Oil, Mentha Arvensis Herb Oil, Juniperus Oxycedrus Wood Tar, Rosmarinus Officinalis Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Limon Seed Oil, Abies Alba Needle Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Triethanolamine, CI 42051, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

120,00 Kč