Excel G-Logic

SUPER CENA

Excel G-Logic je praktický a velmi lehký invalidní vozík, který je možné sestavit dle vlastního vkusu

Excel G-Logic je praktický a velmi lehký invalidní vozík, který je dokonalým pokračováním modelu G-Lite Pro. Váží méně než 12 kg. Vzhledem k možnosti pohodlného sklopení zádové opěrky, odnímatelným podnožkám, odnímatelným kolečkům opatřených parkovacími brzdami, čalounění a sklopnému rámu je velmi snadné vozík přenášet, složit do kufru auta, či uskladnit.

Excel G-Logic je vybaven lehkými, zadními, odnímatelnými koly, které jsou vybaveny polyuretanovými, nepropustnými, pneumatikami nové generace. To zajišťuje mnohem menší valivý odpor při pohybu vozíku, což velmi usnadňuje jízdu na invalidním vozíku. G-Logic je také mimořádně pohodlný, které zajišťuje pohodlné polohovatelné komfortní sedadlo. Výškově nastavitelné područky jsou ideální pro komfortní sezení.

G-Logic je unikátní v tom, že může být sestaven pomocí tří různých barev rámu a čtyř různých sad sedacích a zadních čalounění. G-Logic je k dispozici v barvách rámu černá, stříbrná a bílá a barvy čalounění modro-černá, červeno-černá, oranžovo-černá a hnědo-černá. Čalounění je vyměnitelné.

Standardním vybavením vozíku G-Logic jsou přídavné brzdy pro doprovod vozíčkáře a příruční kapsa na opěradle. Vzhledem k jednoduchému skládacímu mechanismu lze vozík složit pouhým zatažením za sedadlo.

MOŽNO I NA SPLÁTKY

Zvolte si variantu:

10 990,00 Kč
Please select variants first