Excel G-Entry

Excel G-Entry je stabilní, odolný, ocelový invalidní vozík.

Excel G-Entry je silný, ocelový, základní invalidní vozík. Vozík lze snadno složit, naložit a přepravit např. v kufru auta, což zajišťuje svislé prošívání opěradla a sedadla. V tomto lehkém vozíku se nepochybně budete cítit bezpečně. To je zaručeno rozšířenými ramenními opěrkami. Vodítko loketní opěrky je připevněné k zadní části invalidního vozíku, čímž zajišťuje mimořádnou stabilitu. Ramenní opěrky lehkého invalidního vozíku jsou prodlouženy, což usnadňuje nástup a výstup.

Samozřejmostí je také vaše (sedací) pohodlí. Protože jsou záda a sedadlo navzájem spojeny suchým zipem, je Excel G-Entry mimořádně pohodlný. Sedadlo je také výškově nastavitelné. Excel G-Entry základní invalidní vozík je dodáván s patními pásy na stupačkách a vyvýšenou boční deskou. Výhoda zvýšené boční desky je, že zabraňuje zachycení oblečení do kol vozíku. Přední a zadní kola jsou odolná proti propíchnutí.

Standardním vybavením vozíku jsou také lehké brzdy, plně odnímatelné, výškově nastavitelné opěrky nohou s popruhy pro nohy, sklopné područky, pohodlné čalounění, lýtkový popruh.

MOŽNO NÁKUPU NA SPLÁTKY

6 490,00
Please select variants first